MOTOCIKLŲ REMONTO PASLAUGOS VILNIUJE:
Mes esame „Motoforce.lt“ komanda ir kiekvienam mūsų gerbiamam klientui teikiame kokybiškas motociklų taisymo ir remonto paslaugas, kurių tikslas – pagerinti jūsų motociklo išvaizdą ir našumą. Šiuo metu mes teikiame šias paslaugas;

 • Remontas / techninė priežiūra
  Mūsų kvalifikuotų ir patyrusių mechanikų komanda padeda tinkamai atlikti bet kokius remonto ir priežiūros darbus, reikalingus jūsų motociklui. Ruošiame motociklus techninės apžiūros patikrai. Teikiame padangų permontavimo ir ratų keitimo paslaugas.
 • Motociklų atstatymas
  Užuot atsikratę jau pasenusio motociklo, mes atliekame kokybiškas motociklo atkūrimo paslaugas, atnaujiname jo stilių pagal individualius poreikius, padedame atgauti pradinę (gamyklinę) išvaizdą .
 • Alyvos keitimas/ paruošimas sezonui
  Darome prieš sezoninius aptarnavimus, keičiame tepalus, grandines, vairo, ratų guolius. Atliekame visokeriopą motociklo apžiūrą ir teikiame rekomendacijas atliekamiem darbam. 
 • Dalys ir aksesuarai, bei jų montavimas
  Užsiimame motociklų dalių, skysčių, tepalų, grandinių prekybą. Rūpinamės aukštos kokybės motociklų dalių tiekimu visų tipų motociklams.
 • Motociklų variklių remontas / pavarų dėžių remontas
  Atliekame įvairius jūsų motociklo variklio diagnostinius įvertinimus, kad nustatytume gedimų vietas, restauruojame ir remontuojame motociklų variklius ir pavarų dėžes.
 • Atliekame įprastinę priežiūrą / motociklo patikrinimą prieš pirkimą
  Atliekame motociklo patikrą prieš pirkimą, įvertiname jo būklę ir sudarome reikalingų atlikti darbų sąrašą.
Registruokitės apsilankymui pas mus:
Šie duomenys nebus niekur skelbiami ir saugomi, jie skirti susitiekti su jumis ir patvirtinti priemimo laiką.
Šie duomenys nebus niekur skelbiami ir saugomi, jie skirti susitiekti su jumis ir patvirtinti priemimo laiką.